Korzyści dla e-sprzedawców – na co pozwala menedżer sprzedaży Allegro?

Korzyści dla e-sprzedawców

W sieci operuje wiele marketplace, które stanowią żyzny grunt dla pozyskiwania nowych klientów i rozszerzania zasięgów swojego sklepu. E-przedsiębiorcy, którzy korzystają z serwisów takich jak Allegro, z pewnością doskonale zdają sobie sprawę z szerokich perspektyw zapewnianych przez dodatkowe kanały sprzedaży, ale również i wyzwań, jakie wiążą się z prowadzeniem na nich działalności.

Pierwsze kroki po założeniu konta na Allegro nie są szczególnie wymagające – pierwszą aukcję można wystawić wkrótce po rejestracji. Problemy zaczynają się wtedy, kiedy sklep rozwija się, a nowych obowiązków przybywa ze wzrastającą intensywnością. Efektywna obsługa zamówień oraz zarządzanie sklepem może wymagać w takiej sytuacji zastosowania specjalnych narzędzi, które pozwolą zaoszczędzić czas i uniknąć konieczności zatrudniania dodatkowych pracowników.

menedżer sprzedaży Allegro

W jaki sposób ErpBox może pomóc w sprzedaży na Allegro?

System ErpBox to nowoczesne narzędzie do zarządzania sklepem internetowym, oferujące szereg rozwiązań niezbędnych do utrzymania dynamicznego tempa rozwoju swojej własnej działalności w branży e-commerce. Na szczególną uwagę zasługuje tu menedżer sprzedaży Allegro, który stanowi doskonałą odpowiedź na potrzeby sprzedawców, którzy korzystają z tego marketplace. Nowoczesne i intuicyjne funkcje tego menedżera przekładają się na znaczną oszczędność czasu oraz wygodniejsza obsługę sprzedaży – najważniejszymi z nich są:

 • wbudowany zestaw parametrów do automatycznego uzupełniania pól podstawowych     podczas tworzenia nowych ofert,    
 • dostęp do szerokiego zakresu zdjęć przykładowych w ramach bazy produktów,    
 • samodzielne wykonywanie własnych szablonów aukcji,    
 • możliwość tworzenia standardowego opisu dla nowych aukcji,    
 • łatwe wystawiania oraz edycja aukcji z nowym opisem,    
 • przejrzyste filtrowanie według różnych wartości (aukcje, ceny, ilości),    
 • możliwość wyszukiwania aukcji według zamieszczonej w opisie frazy,    
 • szybka aktualizacja stanu magazynowego,    
 • wygodne kopiowanie aukcji na inne konto Allegro,    
 • wyświetlanie informacji o ofertach wymagających interwencji,    
 • obsługa cenników dostawy ustawionych w Allegro,    
 • hurtowe włączanie, wyłączenie, usuwanie i wystawianie ofert (również w     formie wielowariantowej).

Możliwości zapewnianych przez menedżer sprzedaży Allegro jest o wiele więcej, a sam system ErpBox jest nieustannie rozwijany i wzbogacany o zupełnie nowe funkcje. Korzystając z tego programu, można z łatwością nadążyć za obecnymi trendami w świecie e-commerce i skutecznie pozyskiwać klientów nawet na tak konkurencyjnym rynku, jak platforma Allegro.

Czy menedżer sprzedaży Allegro jest opłacalny dla sprzedawcy?

Nie ulega wątpliwości, że system ErpBox oraz dostępny w jego ramach menedżer sprzedaży Allegro to rozwiązania na miarę współczesnego e-sprzedawcy. Każdy może jednak ocenić ich przydatność na własną rękę – i to bez zbędnych zobowiązań! Wystarczy założyć darmowe konto ErpBox, a bezpłatny, 3-tygodniowy okres próbny pozwoli samodzielnie przetestować wszystkie możliwości, jakie zapewnia ten program.

Artykuł sponsorowany

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*