Kredyt we frankach? Mamy na to sposób

pomoc frankowiczom

Spłata kredytu we frankach zdecydowanie nie należy do najprostszych. Klienci często tracą już wiarę że cokolwiek uda się im osiągnąć w tym temacie. Z pomocą przychodzą jednak kancelarie adwokackie ze strony Adwokatcar.pl. Na pomoc możemy liczyć w Trójmieście – Sopot, Gdańsk i Gdynia.

Pomoc frankowiczom 

Kancelarie na Adwokatcar specjalizują się w obsłudze spraw kredytowych udzielonych w walucie obcej, a w szczególności we franku szwajcarskim. Lata doświadczenia i dziesiątki wygranych rozpraw sądowych, sprawiają że klienci mogą spokojnie im zaufać. 

Tysiące Polaków zdecydowało się na zaciągnięcie kredytu walutowego we frankach. Niestety nie mówiono wówczas wiele na temat, że umowy te są kształtowane w sposób jednostronny a mianowicie bez udziału kredytobiorcy. Niestety większa ich część rażąco naruszała prawa konsumenta. Banki w ten sposób przeniosły całą swoją odpowiedzialność na klienta.  Dzięki temu zabezpieczyły swoje interesy i zwolniły się od jakiejkolwiek odpowiedzialności. Dodatkowo drastyczny skok waluty doprowadził do znaczącego wzrostu rat. Pociągnęło to więc za sobą ogromne straty dla frankowiczów. 

sytuacja wydaje się więc naprawdę krytyczna ale tak naprawdę wszystko da się jeszcze nadrobić. Warto powierzyć sprawy te dobrym kancelarią, które są w stanie pomóc nam wygrać z tego typu sprawą.

Kredyty frankowe pod kontrolą

Gdańsk, Sopot, Gdynia- to tutaj można skorzystać z pomocy najlepszych adwokatów do spraw kredytów frankowych. Na samym początku warto umówić się na wstępną analizę sprawy. Pierwsza taka konsultacja jest bezpłatna. Niestety jednak trzeba tutaj zaznaczyć, że nie każda umowa kredytu we frankach podlega podważeniu. Szanse zawsze jednak są, więc warto spróbować i nie stać cały czas w jednym miejscu. Pomoc frankowiczom jest specjalnością kancelarii Adwokat Car. Doprowadzili oni już do dziesiątek korzystnych rozstrzygnięć sądowych w formie zawieszenia obowiązku spłaty rat kredytowych w czasie trwania postępowania kredytowego. Nie każdy frankowicz jest w stanie spłacać raty w tym właśnie okresie.

Pomoc dla frankowiczów- Gdańsk, Gdynia Sopot

Pomoc frankowiczom w kancelarii adwokackiej to zapewnienie profesjonalnej obsługi, której celem jest między innymi zmniejszenie zobowiązań kredytowych. Może to być nawet 50-70% całości wysokości spłaty. Kancelarie pomagają również odzyskać nadpłacone raty wraz z ubezpieczeniem niskiego wkładu. Szanse na taki odzysk czasem są naprawdę ogromne.

Najważniejsze jest przede wszystkim to, aby wyjść z kredytu poprzez unieważnienie umowy za zgodą Kredytobiorcy. Zaciągnięcie długów wpływa toksycznie i wykańczająco na kredytobiorcę. Warto podjąć odpowiednie działania, tak aby jak najlepiej wyjść z tego typu sytuacji.

Zakończ sprawę z pozytywnym wyrokiem sądowym

Pozytywny wyrok sądowy w sprawie kredytu we frankach może być twój. Pierwszym twoim krokiem powinien być telefon do kancelarii. Konieczne będzie również przesłanie skanu zawartej umowy na kredytowej na właściwy adres email.